Koszyk

Formy płatności

Formy płatności

W sklepie internetowym możesz wybrać następujące formy płatności:

 1. Przelew tradycyjny - Zapłać za zamówienie tradycyjnym, wypełnianym ręcznie przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia dostaniesz mailem numer rachunku bankowego, na który trzeba przelać pieniądze. Kiedy zaksięgujemy tę płatność, przekażemy zamówienie do realizacji. Na płatność masz maksymalnie 3 dni robocze. Jeśli zależy Ci na czasie, sugerujemy wybór innej metody płatności. Koszt transakcji - 0,00 zł.

 2. BLIK, e-przelewy i karty płatnicze - Zapłać błyskawicznie przelewem online albo BLIKiem. Dzięki obu tym metodom pieniądze zostaną zaksięgowane dosłownie w ciągu kilku minut, a sprzedawca będzie mógł realizować zamówienie. Jeśli zależy Ci na naprawdę szybkiej transakcji, wybierz tę metodę płatności. Obie metody obsługiwane są za pośrednictwem IMoje.

  1. Przelew online - Zdecydowana większość polskich banków wspiera tę metodę płatności. Nie musisz wypełniać żadnych danych do przelewu, wszystko będzie już przygotowane za Ciebie. Co więcej cały proces płatności może zająć dosłownie kilkadziesiąt sekund. Pieniądze trafiają na konto sprzedawcy od razu i to niezależnie, czy jest dzień roboczy, czy nie. Powoduje dodanie do Twojego zamówienia kosztu dokonania transakcji w wysokości 0,80% wartości zamówienia

  2. BLIK - Jeśli masz aplikację swojego banku i chcesz naprawdę szybko wykonać płatność, sprawdź BLIK. Metoda ta jest bardzo prosta. Wybierasz płatność BLIK, przepisuje kod z aplikacji bankowej, potwierdzasz transakcję PINem w aplikacji i już. Zapłacone. A gdy płacisz BLIKiem ponownie w danej witrynie, to jest jeszcze szybciej. Powoduje dodanie do Twojego zamówienia kosztu dokonania transakcji w wysokości 0,80% wartości zamówienia

  3. Karta płatnicza - Kartą płatniczą możesz płacić online równie łatwo jak w sklepach stacjonarnych. Wystarczy, że na odwrocie karty znajdziesz trzycyfrowy kod CVV2/CVC2, który jest potrzebny, aby taką płatność wykonać. Jest bardzo szybka! Pieniądze trafią do sprzedawcy w ciągu kilku minut, a zatem bardzo szybko będzie mógł realizować Twoje zamówienie. Powoduje dodanie do Twojego zamówienia kosztu dokonania transakcji w wysokości 0,80% wartości zamówienia.

 3. PayPal - PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie. Powoduje dodanie do Twojego zamówienia kosztu dokonania transakcji w wysokości 3,00% wartości zamówienia

 4. Płatność przy odbiorze (Kurier-pobranie) - Zapłać kurierowi (gotówką, a coraz częściej także kartą) lub przy odbiorze w oddziale. Kurier pobranie - powoduje dodanie do twojego zamówienia kosztu dokonania transakcji w wysokości 12,00 zł.

 5. Płatność przy odbiorze (Odbiór w punkcie odbioru) – Odbioru towaru wraz z płatnością należy dokonać w terminie 10 dni roboczych od dnia potwierdzenia przez sklep dostępności towaru w punkcie odbioru. Koszty transakcji – 0,00 zł.